Nerūdijanti reputacija

"Vilpros pramonė" savo srities lyderė Baltijos šalyse, gaminanti nerūdijančio plieno dūmtraukius, atitinkančius Europos darniųjų standartų reikalavimus. Savo klientams mes siūlome platų įdėklų į kaminus, dvisienių dūmtraukių bei pramoninių dūmtraukių sistemų asortimentą. Naujoje gamykloje gaminame aukštos kokybės dūmtraukius, nauja modernia miltelinio dažymo linija dažome įvairiausius metalo gaminius. Moderniosios technologijos mums padeda išlaikyti aukštą produkcijos kokybę, atitinkančią ES reikalavimus, bei pateisinančią net išrankiausių klientų lūkesčius.


Medžiagos

„Vilpros pramonė“ yra atlikusi visus privalomuosius savo gaminamų dūmtraukių bandymus Lietuvos ir užsienio laboratorijose. Visos mūsų gaminamos dūmtraukių sistemos atitinka EN 1856-1, EN 1856-2 ir EN 14989-2 reikalavimus. Visas žaliavas mums tiekia tik patikimi ir tiek Europoje, tiek visame pasaulyje gerai žinomi žaliavų tiekėjai. Mes garantuojame, kad visi mūsų gaminiai yra pagaminti tik iš aukščiausios kokybės žaliavų. Tik dėl to mes esame tikri, kad mūsų dūmtraukių sistemos yra saugios.


Technologija

Mūsų gamykla yra aprūpinta pažangia automatine dūmtraukių gamybos ir miltelinio dažymo linija. Mes nuolatos investuojame į pažangias technologijas, tam, kad didinti paslaugų efektyvumą ir dar labiau gerinti produkcijos kokybę. Šiuolaikinių modernių technologijų taikymas ir įmonėje dirbančių aukštos kvalifikacijos darbuotojų patirtis leidžia bendrovei gaminti tik aukštos kokybės gaminius, kurie atitinka tarptautinius standartus.


Komanda

"Vilpros pramonės" pagrindas – lojalios ir patikimos komandos darbas. Įmonėje dirba virš 60-ties darbuotojų. Kiekvienas iš jų yra aukštos kvalifikacijos savo srities specialistas. Darnių santykių palaikymas su mūsų komanda padeda mums būti neatsiejama vietos bendruomenės dalimi.


Daugiau nei 15-os metų patirtis
Sertifikuota gamyba pagal ES standartus
Aukštos kokybės nerūdijantis plienas
Saugi ir efektyvi termoizoliacija
Pažangi ir moderni gamybos linija
Know-how sprendimai
Novatoriškas kolektyvas
Aukšto lygio klientų aptarnavimas